chapbook آمریکا دونالد ترامپ ملانیا ترامپ

chapbook: آمریکا دونالد ترامپ ملانیا ترامپ بین الملل پیام تبریک با تاخیر دونالد ترامپ ملانیا ترامپ تولد

گت بلاگز ورزشی بانوی پیر نخستین مسافر کاردیف ، یوونتوس 2(4) – موناکو 1(1)

یوونتوس در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه دو بر یک موناکو را شکست داد و با برتری چهار بر یک در مجموع دو دیدار، راهی فینال شد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،از چارچوب مسابقه های لیگ قهرمانان اروپا و از دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس که در دیدار رفت برابر موناکو به برتری 2-0 دست پیدا کرده بود، با پیروزی 2-1 در بازی برگشت در تورین، به فینال لیگ قهرمانان اروپا که در کاردیف برگزار خواهد شد، افزایش کرد.
موناکو بازی را بهتر شروع کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی به گل برسد ولی ضربه کیلیان امباپه به تیر دروازه برخورد کرد که البته داور این صحنه را آفساید تشخیص داد.در ششمین دقیقه شوت از راه دور فالکائو از بالای دروازه بوفون به بیرون رفت تا فشار حملات موناکو همچنان حفظ شود.
بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی یوونتوسی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند. از جمله در دقیقه 22 که ضربه چیپ ایگواین از سوباشیچ عبور کرد ولی گلیک با حضور به موقع، توپ را دفع کرد.

عبارات مهم : یوونتوس

سه دقیقه بعد ایگواین بار دیگر صاحب موقعیت شد ولی این بار خود سوباشیچ بود که با یک تصویر العمل تماشایی، دروازه موناکو را بسته نگه داشت.

در نهایت فشار یوونتوس در دقیقه 33 به نتیجه رسید و مانژوکیچ دروازه را باز کرد.ساندرو و دیبالا بعد از پاسکاری با یکدیگر توپ را به آلوز رساند و این بازیکن هم سانتر خوبی به روی دروازه ارسال کرد. مانژوکیچ با ضربه سر دروازه موناکو را نشانه گرفت ولی بعد از اینکه سوباسیچ ضربه اش را مهار کرد در برگشت موفق شد دروازه را باز کند.
برتری یوونتوسی ها بعد از این گل هم ادامه داشت و بازیکنان این تیم موقعیت های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 44، به گل دوم رسیدند.
دروازه بان موناکو در مصاف تک به تک ضربه دیبالا را به کرنر فرستاد. سوباسیچ ضربه کرنر ارسالی را دور کرد تا توپ به آلوز برسد. این بازیکن با یک شوت تماشایی از پشت محوطه موفق شد دروازه موناکو را جهت بار دوم باز کند تا تیم آلگری با خیال راحت به رختکن برود.
نیمه دوم را دو تیم متعادل شروع کردند و یوونتوسی ها که نیازی به حمله کردن نداشتند، تلاش می کردند تا بازی را کنترل کنند ولی بازیکنان موناکو رفته رفته توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات خطرناک تری روی دروازه حریف ترتیب دادند.
بازیکنان موناکو توپ آلوز را گرفتند و امباپه را در موقعیتی مناسب صاحب توپ کردند. این بازیکن با یک ضربه زمینی دقیق دروازه یووه را نشانه گرفت ولی بوفون با یک تصویر العمل درخشان مانع از باز شدن دروازه اش شد.
موناکو تنها دو دقیقه بعد توانست یکی از گل های خورده را جبران کند تا دروازه یوونتوس جهت نخستین بار در مرحله حذفی این دوره لیگ قهرمانان باز شود. موتینیو کرنر را کوتاه بازی کرد و دوباره صاحب توپ شد و سانتر کوتاهی به دهانه دروازه ارسال کرد تا امباپه دروازه بوفون را بعد از نزدیک به 700 دقیقه گل نخوردن در لیگ قهرمانان باز کند.
در ادامه بازی متعادل شد و زیاد به حاشیه و جنجال کشیده شد. ضربه خطرناک گیلیک مدافع موناکو به ران پای هیگواین که از چشم داور دور ماند باعث اعتراض شدید بازیکنان و هواداران یوونتوس شد که در این بین بونوچی کارت زرد گرفت. چند دقیقه بعد گیلیک که کاملا روی اعصاب بازیکنان یووه رفته بود با مانژوکیچ درگیر شد و باعث شد این مهاجم کروات یووه نیز از داور کارت زرد دریافت کند.
در نهایت این دیدار با برتری دو بر یک یووه به آخر رسید تا این تیم با پیروزی چهار بر یک در مجموع دو بازی نخستین تیم حاضر در فینال کاردیف باشد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: یوونتوس | بازیکنان | قهرمانان | دروازه بان | لیگ قهرمانان اروپا | یوونتوس | کاردیف | لیگ قهرمانان اروپا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog