chapbook آمریکا دونالد ترامپ ملانیا ترامپ

chapbook: آمریکا دونالد ترامپ ملانیا ترامپ بین الملل پیام تبریک با تاخیر دونالد ترامپ ملانیا ترامپ تولد

گت بلاگز ورزشی گزینه های میزبانی پرسپولیس برابر الاهلی عربستان

سرخپوشان پایتخت چند کشور را به عنوان گزینه های خود جهت میزبانی از الاهلی عربستان گزینش کردند.

گزینه های میزبانی پرسپولیس برابر الاهلی عربستان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ شاگردان برانکو در حالی باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان بروند که به علت کارشکنی عربستانی ها قادر به میزبانی از این تیم در ورزشگاه آزادی نیستند.

براین اساس آنها باید در دو دیدار رفت و برگشت در کشور بی طرف به مصاف الاهلی عربستان بروند.

عبارات مهم : امارات

سرخپوشان پایتخت در مرحله گروهی هم با الهلال عربستان همگروه بودند و در کشور عمان از این تیم عربستانی میزبانی کردند. البته می توان گفت پرسپولیسی ها گزینش اشتباهی داشتند آیا که عمانی ها زیاد طرفدار الهلال عربستان بودند و نماینده کشورمان در این کشور هوادار نداشت.
به نظر می رسد پرسپولیس اشتباه خود را یک بار دیگر تکرار نکند و کشوری جهت میزبانی از الاهلی عربستان گزینش کند که تماشاگران ایرانی هم جهت تشویق این تیم به ورزشگاه بیایند.
در حالی که گفته می شود کلوب الاهلی عربستان گزینه های میزبانی خود از پرسپولیس را گزینش کرده است و کشورهای بحرین، امارات و عمان مدنظر حریف عربستانی جهت بازی خانگی برابر پرسپولیس است ولی پرسپولیسی ها هنوز گزینه میزبانی خود را گزینش نکردند.
محمود خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس اعلام کرده که هنوز محل بازی با الاهلی عربستان گزینش نشده و کلوب به زودی گزینه نهایی را جهت میزبانی از حریف عربستانی مشخص می کند. البته خوردبین بیان کرده که بحرین را به عنوان گزینه میزبانی قبول نخواهند کردند و با میزبانی این کشور مخالفت می کنند.
گفته می شود امارات، ترکمنستان و تاجیکستان گزینه های مدنظر پرسپولیس جهت میزبانی از الاهلی عربستان هستند. البته کارشناسان معتقدند پرسپولیس در کشورهای شرقی هوادار ندارد و باید امارات را به عنوان گزینه میزبانی از حریف عربستانی گزینش کند.
به هر حال باید دید مسئولان پرسپولیس در نهایت چه تیمی را به عنوان محل برگزاری بازی با الاهلی عربستان گزینش می کنند؟
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امارات | عربستان | عربستانی | پرسپولیس | پرسپولیس | تیم پرسپولیس | گزینه های میزبانی از الاهلی عربستان | دیدار پرسپولیس و الاهلی عربستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog