chapbook آمریکا دونالد ترامپ ملانیا ترامپ

chapbook: آمریکا دونالد ترامپ ملانیا ترامپ بین الملل پیام تبریک با تاخیر دونالد ترامپ ملانیا ترامپ تولد

گت بلاگز فضای مجازی تبریک بازدیدکنندگان شبکه مجازی به مناسبت روز ملی خلیج فارس

کاربران اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … امروز به مناسبت روز ملی خلیج فارس خبر های تبرک متفاوتی را به اشتراک گذاشتند.

تبریک بازدیدکنندگان شبکه مجازی به مناسبت روز ملی خلیج فارس

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ با مصوبه هیات دولت وقت در سال 84 دهم اردیبهشت هر سال روز ملی “خلیج فارس” نامیده شده است هست، روزی که جای خالی آن با عقبه و پیشینه تمدن ایرانی و ثبت شدن نام خلیج فارس در تمامی نقشه ها در تقویم شمسی کشور عزیزمان ایران مشهود بود.

خلیج فارس سومین خلیج بزرگ دنیا و به عنوانی آبراهی استراتژیک جهت کشور عزیزمان ایران به شمار می رود، از این رو به علت موقعیت جغرافیایی که دارد هر لحظه بر سر زبان ها بوده و تمام مردم دنیا این پهنه آبی قشنگ را با نام خلیج فارس یا دریای پارس می شناسند.

PERSIAN GULF نیز نام آشنایی است که انگلیسی زبان های جهت این خلیج ماندگار به کار می برند، در سالهای اخیر بسیاری از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس تلاش کرده اند تا با عوض کردن نام این پهنه وسیع آبی به اعتبار خود بیافزایند ولی هیچ گاه این اتفاق رخ نخواهد داد مردم و مسئولان کشور عزیزمان ایران همواره از این نام این خلیج با تمدن ایرانی پیشتیبانی کرده اند.

کاربران اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به مناسبت 10 اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس تبرک های متفاوتی را در صفحات خود به اشتراک گذاشته اند.

تبریک بازدیدکنندگان شبکه مجازی به مناسبت روز ملی خلیج فارس

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | تلگرام | ایرانی | اردیبهشت | کاربران اینستاگرام | خلیج فارس | روز ملی خلیج فارس | 10 اردیبهشت

تبریک بازدیدکنندگان شبکه مجازی به مناسبت روز ملی خلیج فارس

تبریک بازدیدکنندگان شبکه مجازی به مناسبت روز ملی خلیج فارس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog